Dnes m├í meniny Blanka a zajtra Adolf ­čî▒

Workshopy a eventy

Objavte udr┼żate─żn├ę rie┼íenia pre va┼íu organiz├íciu
s na┼íimi inovat├şvnymi workshopmi!

Roz┼í├şrte svoje eventy o ekologick├ę a interakt├şvne z├í┼żitky

Pon├║kame v├ím jedine─Źn├║ mo┼żnos┼ą prida┼ą hlb┼í├ş zmysel a interakt├şvny element do va┼íich spolo─Źensk├Żch udalost├ş. Na┼íe workshopy na pestovanie mikrobyliniek, v├Żrobu obalov na potraviny s v─Źel├şm voskom a tvorbu rastlinn├Żch biosf├ęr a ter├íri├ş s├║ navrhnut├ę tak, aby poskytli ├║─Źastn├şkom nielen praktick├ę zru─Źnosti, ale aj hlb┼íie pochopenie udr┼żate─żnosti a pr├şrody.┬á

─îo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą od na┼íich workshopov?

Interakt├şvne a vzdel├ívacie z├í┼żitky

Ka┼żd├Ż workshop je bohat├Ż na praktick├ę aktivity, ktor├ę ├║─Źastn├şkom umo┼żnia nejak├║ konkr├ętnu zru─Źnos┼ą alebo produkt odnies┼ą domov.

Prisp├┤sobenie pod─ża potrieb va┼íej organiz├ície

─îi u┼ż ide o firemn├║ akciu, ┼íkolsk├Ż de┼ł alebo verejn├Ż festival, prisp├┤sob├şme obsah workshopu tak, aby najlep┼íie vyhovoval va┼íim potreb├ím a cie─żom.

Profesion├ílny a sk├║sen├Ż t├şm

Na┼íi lektori s├║ odborn├şci vo svojich oblastiach a maj├║ bohat├ę sk├║senosti s veden├şm workshopov, ktor├ę s├║ vzdel├ívacie, z├íbavn├ę a in┼ípirat├şvne.

Na┼ía ┼ípecializ├ícia zah┼Ľ┼ła

Pestovanie
mikrobyliniek

Hne─Ć po prvej lekcii pestovania spolo─Źne s nami, sa nau─Ź├şte, ako si m├┤┼żete pestova┼ą svoje vlastn├ę mikrobylinky aj doma alebo v kancel├írii. Prevedieme v├ís z├ízra─Źn├Żm k├║zlom ako vznikne zo semienka zdrav├í a chu┼ąovo v├Żnimo─Źn├í rastlinka naz├Żvan├í mikrobylinka. Objav├şte, ako naozaj jednoducho rast├║, v├Żnimo─Źne chutia a e┼íte aj skvelo vyzeraj├║ a skr├í┼íluj├║ priestor.

V├Żroba obalov na potraviny s v─Źel├şm voskom

Prihl├íste sa na n├í┼í workshop a nau─Źte sa, ako si m├┤┼żete vyrobi┼ą vlastn├ę opakovane pou┼żite─żn├ę obaly na potraviny. Toto je skvel├Ż sp├┤sob, ako zn├ş┼żi┼ą svoju ekologick├║ stopu a odstr├íni┼ą jednor├ízov├ę plasty z v├í┼ího ┼żivota jednoducho.

Tvorba rastlinn├Żch
biosf├ęr a ter├íri├ş

Objavte kr├ísu a pokoj, ktor├ę m├┤┼żu prinies┼ą mal├ę ekosyst├ęmy v n├ídob├ích. Tieto mini z├íhrady nie len┼że skr├í┼ília va┼íe okolie, ale s├║ tie┼ż vynikaj├║cim n├ístrojom na pochopenie udr┼żate─żnosti a biodiverzity.

Chceli by ste poskytn├║┼ą va┼íim zamestnancom alebo klientom mo┼żnos┼ą
nau─Źi┼ą sa nie─Źo nov├ę a z├írove┼ł podpori┼ą udr┼żate─żn├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl?

Kontaktujte nás!

E-mail: mygreens.sk@gmail.com
Telef├│n : 0911833007
Adresa: ─Żudov├şta Fullu 62,
841 05 Bratislava

Radi v├ím poskytneme viac inform├íci├ş a uk├í┼żeme, ako m├┤┼żeme vytvori┼ą prisp├┤soben├Ż workshop, ktor├Ż bude perfektne zodpoveda┼ą va┼íim potreb├ím. Nechajte n├ís pom├┤c┼ą v├ím prida┼ą do va┼íich eventov inovat├şvne a zelen├ę prvky, ktor├ę bud├║ ma┼ą trval├Ż dopad.

Pripojte sa k rast├║cemu po─Źtu spokojn├Żch klientov, ktor├ş u┼ż objavili hodnotu na┼íich udr┼żate─żn├Żch a interakt├şvnych workshopov. My sme pripraven├ş v├ís in┼ípirova┼ą a posun├║┼ą va┼íe udalosti na nov├║ ├║rove┼ł!